דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות – פתח לעולם העיצוב

עולם העיצוב הוא עולם מרתק. הדרך בה אנחנו מעצבים את הבית שלנו או את המשרד שלנו מעידה על האופי שלנו. כאשר אנחנו בוחרים לעצב את הבית שלנו באופן פתוח ומזמין אנחנו למעשה יוצרים את הרושם שאנחנו אנשים מזמינים וכך גם פתוחים לאנשים אחרים. הבחירה איזו דלת כניסה או אילו דלתות נציב בבית שלנו היא בחירה משמעותית מאוד. בחירה של דלתות מעוצבות יכולה להפוך את האווירה בבית שלנו לאווירה שתיצור את הרושם שאנחנו מעוניינים ליצור. דלת מעוצבת בצבע עץ טבעי תוכל ליצור למשל את הרושם שאנחנו אנשים טבעיים ופשוטים אך עם זאת אלגנטיים ובעלי מודעות עצמית וחוש אסתטיקה מפותח.

למה בעצם חשוב להשקיע בעיצוב הבית שלנו?

למה בעצם חשוב להשקיע בעיצוב הבית שלנו? כאשר אנחנו משקיעים בעיצוב הבית שלנו אנחנו משקיעים באיכות החיים האישית שלנו. ככל שהבית שלנו יהיה מקום מעוצב ואסתטי יותר כך יהיה לנו נעים יותר לגור בו. אנחנו יכולים לשפר את איכות המגורים בבית שלנו על ידי כך שהעיצוב שלו יהיה עיצוב מוקפד ועיצוב שיאפשר לנו לחוש מרחב וחופש. אחד הפרטים שכדאי לשים לב אליהם בעיצוב של כל בית או חלל מגורים הוא הבחירה של הדלתות בחדרים. דלתות מעוצבות יכולות לאפשר לנו לשדרג את המראה בכל חדר ולשנות את הייעוד של החדר. כך למשל אנחנו יכולים לבחור להציב דלת זכוכית בכניסה למשרד שלנו וליצור אווירה של שקיפות וקבלה.

בין עיצוב דלתות ויציקת תוכן לעולם שלנו – איך דלתות מעוצבות משפיעות על האווירה?

עיצוב דלתות יכול ליצוק תוכן לעולם שלנו. דלתות מעוצבות הן למעשה המסגרת של החדר שלנו. כאשר אנחנו בוחרים דלת מעוצבת לחדר השינה שלנו אנחנו יכולים להפוך את האווירה בה להרבה יותר רומנטית ונעימה. באותו האופן אנחנו יכולים לבחור לעצב את דלת חדר הילדים שלנו כך שיהיה עליה הדפס ייחודי של מכוניות צעצוע או הדפסים של פרחים – כך לילדים שלנו יהיה נעים יותר לישון עם דלת סגורה בלילה והאווירה בחדר שלהם תהיה יותר מכילה ובטוחה.

מה ההבדל במסר העיצובי בין דלתות זכוכית ודלתות עץ או דלתות פלדה?

כאשר אנחנו בוחרים דלתות מעוצבות לחדרי הבית שלנו אנחנו מעבירים מסר עיצובי וגם מסר אישי. כך למשל כאשר בוחרים כדלת כניסה לבית דלת פלדה אנחנו יכולים להעביר את המסר שהפרטיות שלנו חשובה לנו ושאנחנו מאוד חרדים לה – לכן בחרנו דלת אטומה וחזקה מאוד. באופן דומה כאשר אנחנו בוחרים דלת עץ לחדר העבודה שלנו אנחנו יכולים להעביר את המסר שאנחנו רוצים שקט ושלווה בזמן שאנחנו עובדים. דלת זכוכית יכולה להעביר את המסר שאנחנו בטוחים בעצמנו ואנחנו לא חשים חרדה שאולי יראו מה אנחנו עושים בחדרי חדרים.

דלתות מעוצבות – על אסתטיקה, ביטחון ופרטיות

דלתות מעוצבות יכולות להעיד על האסתטיקה, הביטחון והפרטיות שאנחנו מרגישים עם עצמנו ובחברת אנשים שבאים לבקר אותנו בבית שלנו. כאשר אנחנו בוחרים איך לעצב את החדרים השונים בבית שלנו כדאי לנו לבחור להציב בכניסה אליהם דלתות שנרגיש שמייצגות את האופי שלנו ואת אופי המגורים שאנחנו רוצים שיהיה באותו חדר. חומרי הגלם מהם עשויה הדלת והעיצוב שלה (עיצוב עם הדפסים, עיצוב טבעי, עיצוב תבליט, עיצוב עם זכוכית או עץ) יוכלו להפוך את הדלתות בבית שלנו לדלתות שכיף לפתוח אותן ולעבור אל מעבר המפתן שלהן כל יום מחדש. חשוב לעצב את הדלתות באופן שיהיה לא רק יפה אלא גם פרקטי לשימוש יומיומי.