השתלת שיניים בחיפה

נמל העיר בחיפההליכים רפואיים שונים מחייבים תקופת המתנה, במהלכה, הקרבה הגאוגרפית למוקד הטיפול היא חיונית, למקרה שיצוצו תקלות או שאלות, וגם לשם הנוחות העתידית של המשך הטיפול.

בעבור החיפאים, השתלת שיניים בחיפה היא מהלך טבעי והגיוני, במיוחד תודות למספרם הרב של המומחים להשתלות, הפזורים ברחבי העיר.

לא עוזב את העיר
אם תהיה לנו סיבה לדחות טיפול שיניים, כנראה שהוא יידחה, ואם לא תהיה לנו סיבה ב"שלוף"- רוב הסיכויים שנמציא אחת. לכן, כאשר מתחילים תהליך של השתלת שיניים, מומלץ להמנע מכל אופציה שתהווה עילה לדחיה, בטח לא תירוץ הנובע מן הצורך להטלטל לעיר אחרת.

בנוסף על כך, בין היתרונות הבולטים של הבחירה במרפאה מקומית, היא האפשרות לקבל מידע "מן השטח" אודותיה. בדרך כלל, במיוחד בכל הקשור לבריאותנו וגם זו הדנטאלית, אנו מעדיפים ללכת לרופא שקיבלנו עליו המלצות ממקורות מהימנים, ואלו עוברים ברוב המקרים מפה של מטופל לאוזן.

מתחילים בתהליך
השיטה הנפוצה ביותר להשתלות שיניים, זו הגורפת למעלה מ-95 אחוזי הצלחה, כרוכה במספר שלבים חיוניים.
תחילה, על ידי ביצוע של פעולה כירורגית קודחים בעצם הלסת ושותלים ברגי טיטניום. כדי ששתלים אלו יקלטו היטב בעצם ויתפקדו בעתיד כשורשי שיניים יציבות ועמידות לכל דבר, יש להמתין תקופת מה, במהלכה יתבצע חיבור ביולוגי בין השתל לעצם. לאחר שנוצר החיבור, מרכיבים על השתל את השן ונהנים מאיכות חיים למשך שנים ארוכות, לעתים אף למשך כל החיים.

כמובן, כיום מוצעות שיטות שונות נוספות, אך הן מועדות יותר לסיבוכים ותקלות, כגון זיהומים או דלקות. במקרים כגון אלו, רצוי שרופא השיניים שלכם יהיה זמין לשירותכם, וימנע את כשלונו של הטיפול.

כבר לא שיני זהב בגיל הזהב
במיוחד עבור אנשים מבוגרים, שהם גם חתך האוכלוסייה הגדול ביותר הנזקק להשתלות שיניים, הקרבה הפיזית אל הרופא המטפל היא חשובה, הן משום מגבלות של ניידות והן בשל מצבים בריאותיים כרוניים המצריכים מלווה או פשוט מקשים על התנועה.

כאשר תושב וותיק עומד לעבור השתלות בחיפה, הוא עתיד לבצע מספר הליכים נלווים על פי המלצת הרופא, כגון בדיקות צפיפות עצם וצילומי CT. מבחינה גאוגרפית, ריכוז כלל הרופאים המטפלים בחיפה מונע כשלים, גם אם ברמה הבירוקרטית.

מבוגרים רבים נרתעים מרעיון של השתלת שיניים, פעמים רבות בשל גילם המתקדם, ומתוך מחשבה כי העלויות אינן מצדיקות את איכות החיים הצפויה להם, הנתפסת עבורם כקצרה.

בדיחה וותיקה מספרת על אישה מבוגרת שעברה השתלת שיניים באופן מוצלח ביותר. השיניים החדשות לא רק שמשו אותה ביעילות ממש כאילו היו שיניה הטבעיות, אלא אף היוו שדרוג רציני של החיוך.

אחד ממכריה שאל אותה, האם מדובר בשיניים שלה:
"בוודאי שהן שלי" ענתה לו.
"אתה יודע כמה הן עלו לי?".
כיום, איבדה הבדיחה מן הרלוונטיות שלה, משום מחירן של השתלות שיניים הוא שווה לכל נפש.