כלים חד פעמיים – לכל אירוע ולכל מטרה

כלים חד פעמיים לכל אירוע ולכל מטרה, הפתרון המושלם לחסכון בזמן ובאנרגיה, ללא צורך בהשקעת זמן על שטיפת כלים ועל ניקיון, פשוט לסיים את הארוחה ולפנות את הכלים לפח האשפה.

כלים חד פעמיים יכולים להיות גם פתרון אקולוגי לכל מי שמעוניין לשמור על איכות הסביבה. ניתן לרכוש כלים חד פעמיים מתכלים מחומרים שונים הכל בהתאם לסוג האירוע ולגודלו.

כיום ניתן לרכוש כלים חד פעמיים מתכלים לכל אירוע, מסיבת יום הולדת, מסיבת אירוסין, בר מצווה, הרמת כוסית בעבודה, סט שלם של כוסות, צלחות, סכו"ם, קערות וקעריות, כלים מתכלים הם היום הפתרון המושלם לאירוע חסכוני ויעיל בשילוב עם דאגה לאיכות הסביבה.

cup-973101_640

כלים חד פעמיים מעוצבים

כלים חד פעמיים מעוצבים מגיעים היום במגוון רחב של דגמים ועיצובים מנייר או מפלסטיק או מחומרים מתכלים אחרים, הכל בהתאם לגודל האירוע ולאופיו.

ניתן לבחור סטים של כלים בהתאמה מדויקת לסוג האירוע. כלים ססגוניים במגוון צבעים ועיצובים מרהיבים לקרנבל, כלים למסיבת רווקות או רווקים בהתאמה אישית, כלי חתונה מהודרים, כלים המתאימים לערב קריוקי מבדר עם החברים, כלים לחגיגת בר מצווה, לכל אירוע ולכל מטרה כלים חד פעמיים מעוצבים הם הפתרון המושלם, יעיל, זול ובעיקר נוח, מתאים במיוחד לאירועים גדולים ובינוניים, אך גם אירוע קטן ואינטימי יכול להיות הרבה יותר נעים עם שימוש בכלים חד פעמיים.

כלים חד פעמיים מתכלים

כלים מתכלים אקולוגים וידידותיים לסביבה ניתנים היום לרכישה במחיר שווה לכל נפש. אם פעם השיקול לקניית כלים חד פעמיים לא מתכלים היה כלכלי היום תוכלו גם לשמור על הסביבה וגם לא להוציא כסף רב על הבחירה האידיאולוגית והערכית שבסופו של דבר תורמת לכולנו.

ניתן לרכוש כיום כלים ממגוון חומרים מתכלים, עמילן תירס, קנה סוכר, עלי דקל, כלים המתכלים ביולוגית בקומפוסט בתוך 90 יום. ניתן לרכוש את הכלים הנחוצים לכל אירוע, סכו"ם מתכלה, כוסות מתכלות, קערות וצלחות מתכלות. הכלים גם מגיעים עם עיצובים שונים היכולים להתאים למגוון רחב של אירועים.

הדגמים החדשים של הכלים המתכלים יכולים לשדרג כל אירוע, יופי פשוט ונקי הנובע מהחומרים הטבעיים שבהם נעשה שימוש. מזלגות מעוצבים, צלחות מעלי דקל, סירות הגשה בעיצוב מיוחד, כלים אלגנטיים וקלאסיים שיהפכו את האירוע שלכם לשיחת היום.

כלי בית מבמבוק  לילדים

כלי בית מבמבוק בעיצובים מיוחדים, המתאימים לילדים ולמבוגרים, כלים מעוצבים במגוון צבעים ודגמים, הם מהמוצרים הכי מיוחדים היום בשוק של הכלים  האקולוגים.

סט צלחות דבורה מבמבוק, בצבעים תכולים וצהובים, סט צלחות דולפין בצבע כחול בהיר, סט צלחות סרטנים מבמבוק בגוונים שונים של אדום, סט צלחות פירט מבמבוק לבנות, סט צלחות פירט במבוק לבנים וסט צלחת פרפר במבוק. הסטים מתאימים בעיקר לילדים אך גם למבוגרים מביננו שלא שכחו את טעם הילדות.

כלים מבמבוק הם כלים אקולוגים היכולים להחליף את כלי העץ במטבח לשימוש יום יומי. הבמבוק הוא צמח התורם לאיכות הסביבה, משאב נצחי הגדל במהירות ומחדש את עצמו אחרי הגיזום. תוכלו כיום לרכוש קרש חיתוך מבמבוק, מלקחיים מבמבוק, קעריות מבמבוק במגוון צבעים  גדלים ועיצובים, ארגז לסכו"ם, מגש מבמבוק ועוד מגוון רחב של כלי מטבח איכותיים ובעיקר ידידותיים לסביבה.

הכלים מבמבוק מחליפים היום בהדרגה את כלי העץ והמתכת השונים במטבח והם מהווים פתרון אקולוגי מושלם וזול יחסית התורם רבות לאיכות הסביבה.