למה צריך עו"ד רשלנות רפואית?

מהי רשלנות רפואית?

כיום השירותים הרפואיים הם כה נפוצים ורחבים עד שכמעט אין אדם שאינו זקוק לטיפול רפואי ועושה בו שימוש. אך אליה וקוץ בה לצד השימוש המוגבר שאנו עושים בטיפול רפואי אנו גם נתקלים לא פעם ולא פעמיים בתקלות רפואיות שגורמות לנו לנזק רב. תקלות רפואיות אלו יכולות לקרות עקב מכשור לא תקין אך פעמים רבות הן נגרמות עקב רשלנות רפואית של הצוות המטפל – זוהי בדיוק ההגדרה של רשלנות רפואית וזוהי הסיבה מדוע אנו כה צריכים להכירה. אחד המרתיעים הגדולים ביותר כנגד רשלנות רפואית הם עורכי הדין. עורכי דין העוסקים ברשלנות רפואית שיוכנו להלן עו"ד רשלנות רפואית הם השומר בעומד בשער ומונע מהתחום להיות פרוץ ומן הרופאים לבצע טעויות שלא צריכות לקרות.

מתי נפנה לעזרת עו"ד רשלנות רפואית?

נפגעתם בעת טיפול רפואי ואתם לא יודעים ומתלבטים האם מגיע לכם פיצוי, הנה התשובה שלכם: פנו לעו"ד המטפל בענייני רשלנות רפואית ובררו את זכאותכם לפיצוי. יתכן ומגיעים לכם סכומים גדולים כתוצאה מהפציעה, טראומה או מפח נפש שאותם חוויתם. פעמים רבות אנו נפגעים וחוששים שמא לא מגיע לנו כלום או שמא נסתבך עם הצוות הרפואי, אך בדיוק בשביל זה קיים העורך דין אשר יוכל לייעץ לנו על הפעילויות שביצעו בנו ולהגיד לנו האם מגיע לנו פיצוי כספי. הפיצוי יכול לנבוע מתוצאה של החדרת מחט לא נכונה ועד לניתוח שבו נכרת איבר לא נכון. אין גבול לרשלנות שבה נתקלים עורכי הדין ועליכם להכיר זאת כאשר אתם סובלים מטעות רפואית.

עו"ד רשלנות רפואית

איך נדע באיזה עו"ד רשלנות רפואית לבחור?

מדינת ישראל ידועה בכך שיש בה עשרות אלפי עורכי דין, אז כיצד נדע לבחור בעורך הדין הטוב ביותר וזה שיבצע את עבודתו נאמנה? ראשית השיטה הטובה ביותר לבחירת עו"ד רשלנות רפואית היא לפנות למכרים, חברים ובני משפחה אשר ימליצו לנו על עורך דין אשר טיפל בהם בעבר ואותו הם מכירים. ככל שחווית העבודה שלהם עם העורך דין תהיה יותר טובה כך נסמוך יותר על העורך דין ונבטח בו. דבר נוסף שאותו יש לבצע כאשר בוחרים בעורך דין הוא לבדוק את ההסמכה שלו, היכן הוא ביצע אותה, באם התמקצע בתחום הרשלנות הרפואית. לא פחות חשוב מכך בכדי לעמוד על קנקנו של עו"ד רשלנות רפואית יש צורך לקרוא את פסקי הדין בהם השתתף וייצג לקוחות. זכרו כי לעתים עורכי דין מגיעים לפשרות ולא הולכים עד הסוף לבית המשפט ועל כן יש צורך לשאול אותו על תיקים שבהם טיפל. אל תתביישו מדובר בשאלות שיכולות לחסוך לכם כסף רב!

הקדימו תרופה למכה

אחד הדברים החשובים לדעת כאשר הדבר נוגע לעורכי דין ורשלנות רפואית הוא שלא חייבים תמיד להגיע לפגיעה פיזית כתוצאה מרשלנות. בכדי להימנע מכך כל שעליך לעשות הוא לעשות בירור טוב טוב על הרופא המטפל שלך ולבחון האם הוא התרשל בעבר. היה וכן הרי שכדאי ומומלץ לבחור במטפל אחר שלא התרשל בעברו ואנו יכולים לסמוך עליו בהרבה. כך תימנעו ממפח נפש רב ותקדימו תרופה למכה. בירור קצר יכול לחסוך לכם נזק רב והוא שווה את המאמץ שלכם וזאת אנו אומרים בביטחון מלא.

אנו רואים כי רשלנות רפואית היא נושא חשוב וכאוב לרבים ואין להתעלם ממנו או לקבור את הראש בחול שמא הדבר לא יגיע אליכם. אם כבר נתקלתם ברשלנות רפואית הרי שחשוב מאוד לבחור בעורך הדין הנכון, זה שיוכל להגן על זכיותיכם בצורה הטובה והמלאה ביותר.