פרופיל בלגי

לפעמים אנו מתבוננים מבעד לחלון המשרה עלינו תחושה נעימה, ולא יודעים להסביר מה הם הגורמים לתחושה זו. יש מי שיפרוט את התחושות לפרוטות: אסתטי, פתוח, חמים… המבינים יסכמו בשתי מילים: פרופיל בלגי.

יסודות העיצוב

כאשר רוצים להעניק לעיצוב הבית איזה מגע מיוחד, שיבדל אותו מהסטנדרט המשעמם ויותיר רושם עז ונעים על השוהים בו, או כשמעוניינים בעיצוב המשלב את החוץ והפנים בהרמוניה מושלמת, משתמשים בפרופיל בלגי. תודות למבנה הפרופיל, העוטף את הזכוכיות באמצעות פסים של אלומיניום או ברזל, זוכה חלל החדר בתחושת מרחב ובתאורה טבעית.

הקווים שמאפיינים פרופיל בלגי נוטים למאסיביות, והוא מאפשר שילוב של זכוכיות במגוון של צבעים וטקסטורות. תודות לשילובים אלו, נכנס הביטוי האישי לתמונה, ומאפשר בחירות לא שגרתיות העונות לטעם אישי, ומתאימות לסגנון הנכון לכל אחד ואחד מאיתנו.

קווים לדמותו של הפרופיל

מלבד יופיו, חונן פרופיל בלגי ביכולות בידוד מעולות באמצעות גומי או סיליקון, המסייעות לשמור על טמפרטורה קבועה ונוחה ברחבי הבית. בנוסף, תוחלת חייו של הפרופיל היא גבוהה באופן מיוחד, משום שהוא מוגן מפני חלודה. תודות לתהליך של גלוון חם כמו גם צביעה אלקטרוסטטית, הפרופיל עמיד בפני פגעי מזג האוויר ובפני פגעי הזמן, לאורך שנים ארוכות.

פרופיל בלגי הוא מוצר שהושקעו בו מחשבה ותכנון, כדי לשלב בין אסתטיקה יוצאת דופן לפרקטיקה מוקפדת.לפיכך, כבר בשעת ייצורו קודחים בפרופיל חורים מיוחדים, שיקצרו את תהליך ההתקנה ויוזילו את העלויות בהתאם.

מקום לסגנון ולטעם

אתם מכתיבים את האופי של הבית שלכם, גם כשמדובר בחלקים שבו שהם לכאורה אינם פתוחים למשא ומתן. פתחי הבית, למשל, קבועים במקומם מבלי אפשרות להזיזם ללא שיפוץ מאסיבי (וגם זה לא תמיד).

מפתיע להיווכח, כיצד דיירים שונים הגרים באותו בית בתקופות שונות, יפיקו ממנו אווירה אחרת בתכלית, ויתנו פרשנות אישית לעיצוב הפנים.
האפשרות לעצב גוף של פרופיל בלגי מברזל, היא הדרך לשתף את המצוי בדיאלוג העיצוב הביתי הרצוי. ניתן לעצב פרופיל בלגי מברזל עם עיטורים וקישוטים למיניהם, בצבעים המתאימים לריהוט כיד הדמיון הטובה ובהתאם לסגנון הנבחר.

כיצד נדע ממי לרכוש?

ברחבי הארץ פזורים מחסני ברזל, המספקים יישומים שונים מברזל, ביניהם גם פרופילים.
בשל ההיצע הרב, מומלץ לבצע סקר שוק מדוקדק, תוך השוואת מחירים לצד בדיקת אמינותו של המחסן. כיום, ניתן לברר אפילו דרך הרשת האם השירות טוב והמוצרים איכותיים. מעבר לכך, יש לוודא כי מחסן המציע לכם פרופיל בלגי מברזל, מעניק לכם גם אחריות ארוכת טווח, המבטיחה לכם כי מדובר בספק רציני.

חשוב לברר מראש האם ינתן גם שירות התקנה לצד אספקת הפרופילים, שכן היבט זה משפיע בדרך כלל על המחיר הסופי, במיוחד משום שבמחסן עצמו מתבצעות עבודות הרתכות והקידוח מראש, אשר נועדו להקל על תהליך ההתקנה.