קורס שיווק

כדי לבטא את הפרמטר המרכזי בבחירת נכס נדל"ני משתמשים בצירוף האלמותי "מיקום מיקום מיקום", כאשר המונח "נכס" הוא גם שם קוד לתשואה כלכלית. בדומה לכך, על מנת להפיק מקסימום רווח ממוצר, שם הקוד הוא: "שיווק שיווק שיווק". אסטרטגיית השיווק היא, במקרים רבים, ההבדל בין הצלחת המוצר לבין כישלונו, גם אם באופן יחסי. לעתים, ביכולתו של קורס שיווק בסיסי למנוע מכם טעויות ולהזניק את המוצר שלכם.

עולמות שהם עולם אחד
כיום, ההתייחסות לנוכחות עסקית באינטרנט היא בבחינת השקעה ב"נדל"ן רשתי" והיא נתפסת כמחויבת המציאות, ובצדק. למעשה, ניתן לומר כי העולם העסקי כיום מחולק לשניים וקיומו מתבצע בשני מישורים, הן זה הגשמי והן זה הווירטואלי. על מנת לקיים את השניים באופן שיפרה וילבה את המכירות, וכדי שיתמכו זה בזה בתיאום, יש להכיר ראשית את אופיו של כל אחד מהם.

המפץ הגדול בעולם העסקי
שיווק, אם כן, הוא הכרחי לבריאותו והישרדותו של כל ארגון באשר הוא, אך לא כל ארגון מצויד בכלים השיווקיים המתאימים למידותיו. קורס שיווק מכיל מחקרים מקיפים של המרכיבים, הטכניקות והכלים הבסיסיים לפיתוחן של אסטרטגיות ותכניות שיווק, בהתאם לגודלו של הארגון ומטרותיו. על ידי פריטת הצרכים הארגוניים לפרוטות שיווקיות, ניתן למקד את הפעולות , הבין מי הוא קהל הצרכנים ובמיוחד לאילו קבוצות צרכנים לפנות.

לעתים, יש צורך לעסוק דווקא במובן מאליו לכאורה, בפרטים המהווים את הבסיס, כמו למשל: איזה מוצר או שירות לייצר? באותה נשימה יש לברר מה הן הרמות המתאימות של קידום מוצר, תמחור ושאר החלטות הקשורות בשיווק ומכירות. לאחר קורס שיווק נפתחות בפני העסק דלתות בניהול מותגים, ניהול מוצר, פיתוח מוצרים חדשים, ניהול מכירות, פרסום וייעוץ.

עולמות שהם עולם אחד
לא ניתן להפריד כיום בין העולם האינטרנטי לעולם העסקים, שכן ברחבי הרשת מתנהלים עסקים לכל דבר. הדבר אף הגיע לכדי כך, שאנשים רבים מקיימים את העסק שלהם תוך שיטוט ברחבי העולם ואף זכו לכינוי "נוודים דיגיטאליים". אלו האחרונים עוברים בין ארצות, משתקעים בהן לתקופה (בדרך כלל עד תום הוויזה) ומנהלים את עבודתם דרך הרשת.

אורח חיים זה קוסם לרבים, משום שהוא מאפשר חיי הרפתקאות מחד, ללא חרדות כלכליות מאידך. הנדודים הם לא רק חוויה אישית מרתקת ומרגשת, אלא גם כזו הפותחת אופקים עסקיים והזדמנויות, אך כדי לזהות אותם יש ללמוד מספר כלים בסיסיים.

קורס שיווק פותח אפשרות ללמוד את הצעדים הראשונים בהקמתו של עסק אונליין, החל מבחירת חשבון שרת מארח לאתר וכלה ברישום שם דומיין. קורס שיווק באינטרנט הוא אידיאלי לכל מי שמעוניין בעסק אונליין אך חסר ההכשרה לכך, או לאלו המעוניינים להעמיק את הבנתם בעבודת העסק האינטרנטי.

מלבד כללים שיווקיים, הקורס מעניק מספר כלים הכרחיים לבניית האתר כגון HTML, CSS ו-Adobe. גם עזרים עסקיים הנדמים לנו טריוויאליים ואף יום- יומיים, כדוגמת שימוש במדיות חברתיות או שיווק דרך אימייל ככלי עזר לבניית העסק, מצריכים מידע שיאפשר לקדם ולמנף את העסק באופן מרבי. הקורס בוחן מאפיינים חשובים של שיווק כגון פיתוח מוצר, פרסום, קידום, תמחור והחלטות קמעונאים.