שעון נוכחות וניהול הזמן בחברות ועסקים

%d7%a9%d7%a2%d7%95%d7%9f-%d7%a0%d7%95%d7%9b%d7%97%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%90%d7%9e%d7%a8-%d7%a8%d7%99%d7%99%d7%98%d7%a8כל בית עסק וכל חברה זקוקים לשעון נוכחות בשביל לנהל את זמן העבודה של העובדים בצורה יעילה ואפקטיבית. שעון נוכחות אינו מחליף את האמון בין העובדים למעסיק המאפשר תחושה של עבודה משותפת מתוך יחס של כבוד והערכה. השעון הוא כלי פונקציונאלי הן בשבילכם כמעסיקים והן בשביל העובדים בשביל לנהל את הזמן בצורה האופטימאלית ביותר.

כיום קיימים בשוק שעוני נוכחות באמצעות זיהוי תווי פנים, שעון נוכחות ביומטרי על ידי קריאה מדויקת של תביעת אצבעות לזיהוי הפועל גם בסביבה שאינה סטרילית ושעוני נוכחות שאינם מצריכים תשתית לאינטרנט. כל בעל עסק וכל חברה, בהתאם לצרכים הייחודים של בית העסק, יכולים לבחור את שעון הנוכחות המתאים להם ביותר באמצעותו העובדים יוכלו להתנהל בצורה יעילה בתוך מסגרת זמני העבודה.

שעון נוכחות –  מדריך לניהול הזמן

שעון נוכחות הוא הפתרון המושלם והמדויק ביותר לביצוע מעקב אחר שעות העובדים במקום העבודה. בשוק ישנו מגוון רחב של שעוני נוכחות, עליכם כבעלי עסק להתאים את השעון לבית העסק, רק אתם יודעים איזה שעון הוא המתאים ביותר לצרכים שלכם ושל מקום העבודה.

  • שעון נוכחות ממוחשב: שעוני הנוכחות החליפו לפני עשרות שנים את הדיווח האישי של העובדים. הדיווח האישי בנוי על אמון ומייצר סביבת עבודה מאפשרת ומקבלת שבתוכה כל עובד יוכל להרגיש בבית, אך דיווחים אלו אינם יעילים במקרה של חברות בינוניות וגדולות וגם עבור עסקים קטנים הדיווח הידני אינו מאפשר דיווח יעיל ומדויק. באמצעות שעוני הנוכחות שנכנסו לשוק,, ניהול הזמן של כולנו עובדים ומעסיקים הרבה יותר יעיל ואפקטיבי.

המערכות הראשונות שנכנסו לשימוש היו ידניות, החתמת כרטיס, אך כיום באמצעות הטכנולוגיה החדשה ניתן להגיע לרמת דיוק מקסימאלית של שעות העבודה.  המערכות הממוחשבות מותקנות כיום בכל המוסדות והארגונים ויש להן יתרון גדול מאוד נוסף, ניתן להתחבר אליהן מהבית ולדווח את שעות העבודה, עבור המעסיק המידע מאפשר לו לדעת אם העובדים עומדים ביעדים של מכסות השעות שנקבעה להם, עבור העובדים זאת הזדמנות להגיע למכסת השעות גם בשעות העבודה מחוץ למשרד.

  • שעון נוכחות ביומטרי: שעון נוכחות המאפשר קריאת זמנים על ידי זיהוי מדויק יותר של העובדים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ועדכנית. השעון מאפשר לזהות את העובד באמצעות טביעת אצבעות. השלב הראשוני הוא בתהליך הקליטה של העובד, באמצעות סריקת תביעות האצבע של העובדים, התמונות המתקבלות נשמרות במאגר הבינארי המהווה את מאגר הנתונים של החברה.

ניהול זמן בעולם המודרני

עולם התעסוקה המודרני מורכב ומסועף במיוחד לאור כמויות העובדים בכל חברה ואופן חישוב השעות עבור כל עובד ועובד. כיום לא ניתן להתמודד עם ניהול בית עסק ללא שעוני נוכחות, אפילו עסקים קטנים המונים כמה עשרות של עובדים זקוקים למערכת מדויקת ואמינה של ניהול הזמן.

הדרך הנכונה והיעילה ביותר לניהול בית עסק היא סדר ודיוק בנוגע לכל הפרטים השונים המרכיבים את מקום העבודה. אחד הדברים הראשוניים ביותר והחשובים ביותר הוא ניהול הזמן של העובדים, לטובת בית העסק כולו, ניהול נכון של הזמן יוצר אווירה מאפשרת שבמסגרתה ניתן לתפקד ביתר יעילות.

כיום ישנן חברות שונות המציעות מגוון רחב של שעוני נוכחות, ביומטריים, שעונים הפועלים באמצעות תשתית אינטרנטית, שעון נוכחות ביומטרי. כיום ניתן לנהל את הזמן באמצעות דיווח על נוכחות מכל מקום בעולם. אין צורך בשעון נוכחות פיזי, במידה ואתם חברה בינלאומית, תוכלו לקבל דיווח מהימן ומדויק מכל עובד בלי קשר למיקום הפיזי המדויק שבו הוא נמצא.